'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 7 shtator 2022

7 Shtator, 08:18 | Përditesimi i fundit: 2022-09-07 08:48:57

Titujt e gazetave për sot, nga Meta thotë se protestat nisin të martën te inceneratori i Tiranës te PD padi në gjykatë kundër Bordit të Transparencës e deri tek Mbape trullos Juven e Milani ngec te shtylla.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha