'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 10 dhjetor 2021

10 Dhjetor 2021, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga listë e re "non grata" edhe me politikanë të pasuruar nga korrupsioni te grushti amerikan për Sali Berishën e deri tek dy mesazhet e Escobar.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha