'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 14 janar 2022

14 Janar, 08:31

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha pyetet në Prokurori për dhunën e 8 janarit te Berisha po luan kartën fetare duke sulmuar myslimanët e deri tek dy janarët e një nekrofili.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha