'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 15 korrik 2022

15 Korrik, 08:37

Titujt e gazetave për sot, nga deklarata e fortë e Majkos se prangat duhet të tringëllojnë në dyert e politikës te paralajmërimi i socialistëve se do heqin Berishën nga Parlamenti e deri tek Shqipërinë e nderon Laçi e Partizani ikën me sherr nga Europa.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha