'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 16 shtator 2022

16 Shtator, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga Yuri Kim thotë se financimet e fshehta ruse janë kërcënim serioz te i korruptuar apo spiun rus e deri tek pedagogët ultimatum për rritje pagash.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha