'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 17 dhjetor 2021

17 Dhjetor 2021, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga afera e plehrave, koicidenca mes arrestimit të Lefter Kokës te prokuroria ka një dëshmitar të ri për 21 janarin e deri tek sharlatanë dhe batakçinj.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha