'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 20 janar 2023

20 Janar, 07:50

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhi i fortë i Yuri Kim te SPAK do hetojë pasuritë e Berishës e Metës e deri tek ikja e një humanisti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha