'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 21 tetor 2022

21 Tetor, 08:42 | Përditesimi i fundit: 2022-10-21 09:18:31

Titujt e gazetave për sot, nga Rama sulmon ambasadorët e huaj te publikohet dosja e plotë e spiuni I.M është ish-presidenti Ilir Meta e deri tek përse Saliu përmendi Olldashin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha