'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 28 tetor 2022

28 Tetor, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha e Meta bëhen bashkë të mundin Veliajn te 127 fluturimet me "charter" të Ramës e deri tek Këlliçi hyn në primare për Bashkinë e Tiranës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha