'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 29 Prill 2022

29 Prill, 08:34

Titujt e gazetave per sot ,nga Dritan Abazovic do qeverise Malin e Zi per here te pare tre kryeministra shqiptare ne Ballkan te BE kerkon durim nga Shqiperia deri ne qershor e deri tek Rama e quan opoziten "kope" dhe "budallenj"

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha