'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 4 nëntor 2022

4 Nëntor, 08:51

Titujt e gazetave për sot, nga beteja e padukshme brenda opozitës te shqiptarë mos e pushtoni perandorinë e deri tek komandon Tirana e Laçi me "trapan" ndaj Partizanit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha