'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 5 gusht 2022

5 Gusht, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga "Drejtësi për Jonadën" protestuesit ultimatum 72-orësh Ramës për të shkarkuar ministrat përgjegjës te që gjëma të mos përsëritet e deri tek revolucionarët Berisha-Meta që duan të vijnë në pushtet përmes dhunës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha