'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 5 maj 2023

5 Maj, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga BIRN thotë se PS krijoi makineri elektorale me elementë të krimit te 5 maji I dëshmorëve dhe një profeci e Dritëroit e deri tek Kreshnik Spahiu zbardh pazaret.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha