'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 8 korrik 2022

8 Korrik, 08:15

Titujt e gazetave për sot, nga mesazhet e opozitës në protestë ku Berisha i thotë Ramës se jemi armiq te sheshi dhe përsheshi e deri tek super Partizani e Laçin e "vjedh" arbitri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha