'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 16 korrik 2022

16 Korrik, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga zbulohen emrat e parë VIP që janë ftuar për t'u bërë pjesë e "Big Brother 2" te Rama sulmon investitorët e huaj për amnistinë fiskale e deri tek a po hap SPAK dosjet e Berishës?

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha