'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 21 janar 2023

21 Janar, 08:06

Titujt e gazetave për sot, nga shërbimet e huaja "i plasin bombën" Berishës për 21 janarin te sot jemi të gjithë vrasës e deri tek Juventusit i hiqen 15 pikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha