'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 22 tetor 2022

22 Tetor, 09:01

Titujt e gazetave për sot, nga pas sherrit për klipin pajtohet Iliri dhe Sabiani te Sali Berisha e pranon se Meta ka qënë spiun e deri tel Vllaznia fiton me ankth e Partizani shumë "Hot" në Durrës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha