'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 27 gusht 2022

27 Gusht, 08:34

Oborret e shtepive, tapit, provat qe gozhdojne Ilir Meten, a do arrestohet dhe tentativat e merkatos Partizanit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha