'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 29 tetor 2022

29 Tetor, 08:31

Titujt e gazetave për sot, nga kriset marrëdhënia e Megi Pojanit me Endri Çekiçin te nga 1 nëntori katërfishohet çmimi i energjisë e deri tek fluturimet e Ramës ndezin sherrin politik, por si qëndron e vërteta?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha