'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 3 shtator 2022

3 Shtator, 08:09

Titujt e gazetave për sot, nga 5 dosjet në SPAK që kanë nxjerrë jashtë kontrollit Ilir Metën te plani rus për Ballkanin e deri tek Vllaznia shkund kampionët e Tiranës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha