'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 30 korrik 2022

30 Korrik, 08:11 | Përditesimi i fundit: 2022-07-30 10:10:24

Titujt e gazetave për sot, nga nis merkatoja e televizioneve e Valbona Selimllari rikthehet si moderatore te dosjet e humbura të sigurimit e deri tek pse Berisha ngjan i terrorizuar nga Ilir Meta?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha