'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 30 Prill 2022

30 Prill, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga Ilda Bejleri shtatzënë për herë të parë te shuplakat amerikane në Tiranë për Berishën e deri tek zyrtarja e DASH thotë se Shqipëria është me fat që ka ambasadore Yuri Kim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha