'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 8 janar 2022

8 Janar, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga Basha thirrje demokratëve se Berisha ka mobilizuar kriminelë e trafikantë te dita e kiametit e deri tek fara e keqe.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha