'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 9 shtator 2023

9 Shtator, 08:55

Titujt e gazetave për sot, nga truku i Fatmir Mediut për t'i shpëtuar dënimit për Gërdecin te barut dhe boronica e deri tek Shqipëria sytë nga Silvinjo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha