'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 7 shtator 2021

7 Shtator, 08:17

Titujt e gazetave për sot, nga ofertat e Ramës për PD-në jashtë konspiracionit te Lulzim,Merkel "e vrau" babanë politikë e deri tek shanset e Shqipërisë për vendin e dytë në Botëror.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha