'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 16 shtator 2021

16 Shtator, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga Blendi Fevziu thotë se konflikti Basha-Berisha është i vërtetë te Rama fshin bilancin e tetë viteve në programin qeverisës e deri tek Reali djeg Interin e Milani e bën dramë me Liverpulin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha