'Shtypi i Ditës dhe ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 25 nëntor 2021

25 Nëntor, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga Argita dhe Jamarbëri blenë vilë në Gjirin e Lalëzit pas shpalljes "non grata" te pse u largua ambasadorja e deri tek skandali i FSHF me paratë e UEFA-s.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha