'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 28 tetor 2021

28 Tetor, 08:28

Titujt e gazetave për sot, nga Braçe akuza të forta qeverisë për administratën te kë ka rreth vetes Sali Berisha e deri tek kavajasi i Elbasanit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha