'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 30 shtator 2021

30 Shtator, 08:18

Titujt e gazetave për sot, nga Rexhep Uka rrëfen prapaskenat e ligjit 7501 te të rikthehen vizat me Shqipërinë e deri tek 5 mesazhet e Ramës në Prishtinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha