'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 4 nëntor 2021

4 Nëntor, 08:15

Titujt e gazetave për sot, nga shtesë e re për pagat e pensionet te Mediu "mesazh" Berishës për Gërdecin e deri tek Interin s'ka Sherif që e ndalon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha