'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 1 nëntor 2021

1 Nëntor, 08:50

Titujt e gazetave për sot, nga plani i qeverisë për rritjen e pensioneve te prapaskenat e "Kuvendit" të Sali Berishës e deri tek PS-PD drejt konsensusit për ndryshimet kushtetuese.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha