'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 20 shtator 2021

20 Shtator, 08:36

Titujt e gazetave për sot, nga arsyet reale pse SHBA aktivizoi "non gratan" te historia e një "antibllokmeni" e deri tek Vllaznia dhe Tirana shfryjnë ndaj VAR-it.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha