'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 19 tetor 2021

19 Tetor, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga Basha kërkon verifikim për pasuritë e politikanëve nga SPAK e i përgjigjet Berishës te homazh për një mik të shqiptarëve e deri tek Vllazni magjike.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha