'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 2 nëntor 2021

2 Nëntor, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga loja me Kushtetutën kundër PS edhe Xhafaj që ka dyshime për Vettingun te Mediu dhe Zeni e deri tek Tiranës i bllokohet merkato.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha