'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 29 tetor 2021

29 Tetor, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2021-10-29 08:36:00

Titujt e gazetave për sot, nga Basha sfidon Metën, Ramën dhe Berishën te sherr në Kuvend e deri tek krijuam antisocialin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha