'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 26 tetor 2021

26 Tetor, 08:50

Titujt e gazetave për sot, nga zbardhet debati me dyer të mbyllura ku Alizoti flet për krizë në PD te sfidat e maturës e deri tek turbo Tirana e Partizani në krizë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha