'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 28 shtator 2021

28 Shtator, 08:47

Titujt e gazetave për sot, nga pesë gënjeshtrat e Berishës për Bashën te PD kërkon hetim parlamentar për 25 prillin e deri tek dumbabistët dhe dumbashistët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha