'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e martë 5 tetor 2021

5 Tetor, 08:26 | Përditesimi i fundit: 2021-10-05 08:26:44

Titujt e gazetave për sot, nga për bukë,ujë e drita sa indeksohen pensionet te a ka ndonjë plan Rama për krizën e tmerrshme që na paralajmëroi e deri tek e vërteta për Evi Kokalarin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha