'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 22 shtator 2021

22 Shtator, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga Sali Berisha sfidon SHBA-të te shqiptarët shpenzuan 90 milionë euro te privatët gjatë pandemisë e deri tek reciprociteti.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha