'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 29 shtator 2021

29 Shtator, 08:27

Titujt e gazetave për sot, nga drogë,para dhe armë, kush është 21-vjeçari që ekzekutoi oficerin e krimeve te dy rrugët e SPAK për dosjen Gërdeci e deri tek një spurdhjak ballkanik.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha