'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 3 nëntor 2021

3 Nëntor, 08:22

 

Titujt e gazetave për sot, nga prapaskenat se si largohen ndërkombëtarët nga kontrolli mbi reformën në drejtësi te si e shantazhuan ish-bashkëpunëtorët Berishën e deri tek çfarë po ndodh në Ballkan?

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha