'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e mërkurë 6 tetor 2021.

6 Tetor, 08:46 | Përditesimi i fundit: 2021-10-06 12:22:15

Titujt e gazetave për sot, nga prapaskenat e largimit të Ardi Veliut te eh, bre shoki Salih e deri tek Gjimshiti ëndërron Botërorin me Shqipërinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha