'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 19 nëntor 2021

19 Nëntor, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga vrasja e 8-vjeçarit shton presionin për dënimin me vdekje te Berisha përjashtohet nga PD pas 11 dhjetorit e deri tek Dinamo kualifikohet pas 20 penalltish.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha