'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e premte 5 nëntor 2021

5 Nëntor, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga Kushtetuesja vulos "30 qershorin" te entuziasmi i vetmuar i Sali Berishës e deri tek boksieri Alban Beqiri hero në mes të Serbisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha