'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 18 shtator 2021

18 Shtator, 08:57

Titujt e gazetave për sot, nga Atdheu flirton publikisht duke shprehur dashurinë për Bora Zemanin te 7 prova për korrupsionin e Berishës e deri tek çfarë brezi përgatisim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha