'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 30 tetor 2021

30 Tetor, 08:36

Titujt e gazetave për sot, nga taksat e reja që do rrisin tatimin për gazin te Rama kritika kryebashkiakëve për ujësjellësit e deri tek 90 vjetori i një eruditi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha