'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e shtunë 9 tetor 2021

9 Tetor, 09:02

Titujt e gazetave për sot, nga Semi Jaupaj romancë me ish-të dashurin e shoqes së ngushtë te Shqipëria zyrtarisht në krizë e deri tek Uzuni mësoju shqip hungarezëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha