'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun,ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 14 shtator 2021

14 Shtator, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha vetëdeklarohet i PD e Basha debat me Nikollën e Ballën te rruga e vështirë e Berishës për të shkarkuar Bashën e deri tek pse Merkel përzgjodhi Beogradin e Tiranën për vizitë lamtumire?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha