Situata nga COVID-19 / Ministrja Kushi: Mësimi i kombinuar në shkolla nis më 1 dhjetor

26 Nëntor 2020, 15:02 | Përditesimi i fundit: 2020-11-26 18:10:27

Pas kërkesës nga ana e Ministrisë së Shëndetësisë që shkollat të bëhen në mënyrë të kombinuar, online dhe në klasa, ministrja e Arsimit, Evis Kushi, ka njoftuar se ky skenar i ri do të nisë më 1 dhjetor.

Kategori të tjera