‘S’jam president perfekt, do ngre popullin problematik’, Meta kërcënon qeverinë me ulërima e ofendime

15 Mars, 16:05

Edhe pse të gjithë prisnin që Presidenti Ilir Meta të ishte më i moderuar në fjalor dhe më i qetë në reagimet e tij pas skenës së shëmtuar dhe të paprecedentë që la në përleshjet me efektivët e policisë në zyrat e FRD, në fakt ka ndodhur krejt e kundërta. Ai është shfaqur edhe më i tërbuar, i papërmbajtur duke ulëritur, ofenduar dhe kërcënuar qeverinë. Meta vijon ta cilësoj vetën si shpëtimtarin e zgjedhjeve nga hajdutët dhe horrat që sipas tij po tentojnë të kapin votën e lirë.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha